GİRESUN PİRAZİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencimiz 23 Nisan Temsili Makam Ziyaretinde Bulundu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Eren Ömer Hekim İ.O idareci, öğretmen ve öğrencisinden oluşan grup ilçe milli eğitim Müdürümüz  Burhan BAYRAK´ı makamında ziyaret etti
Öğrencimiz 23 Nisan Temsili Makam Ziyaretinde Bulundu

20-04-201820-04-2018

Ziyaret kapsamında 1.sınıf öğrencisi Ebrar Nur ÖZKAN,İlce Milli Eğitim Müdürümüz Burhan BAYRAK ‘ın makam koltuğuna oturdu. Temsili Başkan Ebrar Nur ilçe milli eğitim müdürlüğü´nün yaptığı eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alarak, öğrenciler adına isteklerde bulundu.İlce Milli Egitim Müdürümüz Burhan BAYRAK;”Öncelikle ziyaretten ötürü başta okul yönetimine, öğretmenine ve öğrencimize teşekkür etti,öğrencilerimizin istekleri ve temennilerini dikkate alacağız ve en kısa sürede elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Çünkü bunlar, Müdürlüğümüzün asli görevleridir.Bizim önceliğimiz; okullarımız, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizdir.” dedi. Karşılıklı hediyelesmenin ardından ziyaret son bularak, misafirlerimiz yolcu edildi.

YENİ MAHALLE BAHTİYAR AYDIN BULVARI NO 25 PİRAZİZ / GİRESUN - 04543613564 / 04543613637

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.