GİRESUN PİRAZİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Proje Yarışması

   TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Proje Yarışmalarında; ilçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 30 Mart-3 Nisan tarihleri arasında yapılacak Bölge finallerine birer proje ile katılmaya hak kazanmışlardır.
TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Proje Yarışması

   TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Proje Yarışmalarında; ilçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 30 Mart-3 Nisan tarihleri arasında yapılacak Bölge finallerine birer proje ile katılmaya hak kazanmışlardır. Projelerin hazırlanmasında emeği geçen başta öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz olmak üzere herkesi tebrik eder başarıların devamını dileriz.

     Bölge finaline kalan projeler;

 

               OKUL ADI               ÖĞRETMEN                           ÖĞRENCİ                      PROJE ADI                          ALANI           
Piraziz Çok Programlı Anadolu Lisesi          Aynur ŞAHİN  Ezgi GÜNAYDIN Yoğurt Mayalamak Kimya
Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erol AŞIK

Edanur KURT 

Selen DEĞITIR

Bir Nazire De Sen Yaz Türk Dili ve EdebiyatıYENİ MAHALLE BAHTİYAR AYDIN BULVARI NO 25 PİRAZİZ / GİRESUN - 04543613564 / 04543613637

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.