GİRESUN PİRAZİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK PROJELERİNDE İLÇEMİZ İKİNCİ OLDU

           Ortaöğretime devam etmekte olan öğrencileri temel ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, araştırma ve geliştirme odaklı bilgi ve becerilerini geliştirmelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen  TÜBİTAK 46.  Ortaöğretim  Öğrencileri  Araştırma  Projeleri Yarışması  Bölge Sergisi  30 Mart 2015  Pazartesi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonunda gerçekleştirildi.
TÜBİTAK PROJELERİNDE İLÇEMİZ İKİNCİ OLDU

   Ortaöğretime devam etmekte olan öğrencileri temel ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, araştırma ve geliştirme odaklı bilgi ve becerilerini geliştirmelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen TÜBİTAK 46. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Sergisi 30 Mart 2015 Pazartesi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonunda gerçekleştirildi.

   

      Sergiye ilçemizi temsilen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden (Sağlık Meslek Lisesi) Türk Dili ve Edebiyatı ve Çok Programlı Liseden Kimya dalında iki proje katıldı.

 

     TÜBİTAK yetkililerinin değerlendirmesi sonucunda, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden (Sağlık Meslek Lisesi) danışman öğretmen Erol AŞIK’ın nezaretinde Selen DAĞITIR, Edanur KURT adlı öğrencilerimizin hazırlamış oldukları Türk Dili ve Edebiyatı dalında  ‘’ Bir Nazire de Sen Yaz’’ adlı proje ikinci olmuştur. Öğretmeninizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını dileriz.

 

YENİ MAHALLE BAHTİYAR AYDIN BULVARI NO 25 PİRAZİZ / GİRESUN - 04543613564 / 04543613637

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.