GİRESUN PİRAZİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİLİKÇİ ÖĞRENME ÖĞRETME FAALİYETLERİ ÖDÜLLENDİRİLMEYİ HAK ETTİLER

YENİLİKÇİ ÖĞRENME ÖĞRETME FAALİYETLERİ ÖDÜLLENDİRİLMEYİ HAK ETTİLER

06-07-2018

 

 

 

 

 

 

 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2017-2018 eğitim öğretim yılında 6.sı düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında 4841 başvuru alınmış, 151 proje saha ziyaretine kalmış ve  başvuru raporlarının değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından 62 proje ödül almaya hak kazanmıştır.

Bu kapsamda, Piraziz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul/kurumlarda 26 proje üretilmiş, bunlardan 2 proje saha  incelemesine kalmıştı. Saha incelemesi sonunda; Doğu Karadeniz Bölgesinden ödül alan 5 projeden 2’si Giresun Milli Eğitim Müdürlüğü’ne (Piraziz Milli Müdürlüğü) aittir. 

“Bilimsel ve Teknolojik Faaliyetler ” kategorisinde Piraziz Çok Programlı Anadolu Lisesi’ne ait “Haklarımla Güvendeyim”, “Öğretim Yöntem ve Teknikleri” kategorisinde Piraziz Eren Ömer Hekim İlkokulu’na ait “Mektupla Gelen Buluşma” isimli projeler Bakanlığımızın belirleyeceği tarih ve yerde ödüllendirilecektir.

Geçen öğretim yılında da Piraziz Mesleki Teknik Anadolu Lisesine ait “Satırlardan Ekranlara” isimli proje ödüllendirilmişti.

YENİ MAHALLE BAHTİYAR AYDIN BULVARI NO 25 PİRAZİZ / GİRESUN - 04543613564 / 04543613637

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.